No One Lives Forever (2000)

Monolith ve Lith Engine

Blood serisi FPS oyunları ile hatırladığımız Monolith, kendi geliştirdikleri Lith Engine ile oldukça kaliteli FPS ve aksiyon oyunlarına imza attılar. 1960’lar ve mizah soslu bir aksiyon/FPS oyunu olan No One Lives Forever‘da, bu motor ile geliştirilmiş ve ülkemizde nispeten az ilgi çeken bir oyun.

Kötücül amaçları olan H.A.R.M. isimli bir örgüte karşı, yine çok gizli U.N.I.T.Y. örgütü için çalışan Kate Archer‘ı canlandırdığınız oyunda, görevler ve mekanlar oldukça akıllıca tasarlanmış. Zehirli rujlardan, minik jartiyer tabancalarına, kemere saklanan patlayıcılardan kameralara kadar pek çok silah ve araç kullanabildiğiniz oyunda, pek çok sıradışı görev sizi bekliyor. Dönemi için güzel görünen grafikler içeren oyunun en büyük eksisi, atmosferi bir anda yok eden loading ekranlarının sıklığı. Ayrıca müziklerin de çok fazla kendini tekrar ettiğini belirtmem lazım.

Gizlilik/aksiyon/FPS tarzında oyunları sevenler için No One Lives Forever harika bir seçim olabilir. Küçük boyutunun içinde oldukça fazla eğlence barındırıyor. Kendinizi dişi bir James Bond olarak bulabilirsiniz bir anda.

İyi oyunlar.

No One Lives Forever İNDİR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.