NeoGeo Fun

NeoGeo

Bu sefer bir oyun ile değil, bir web sitesi ile karşınızdayız. NeoGeoFun, atari salonlarının popüler konsolu NeoGeo‘yu, tarayıcınızdan emüle etmenizi ve yüzlerce oyunu oynamanızı sağlayan bir web sitesi. Oldukça kullanışlı ve sorunsuz. Neogeofun, bir SNK konsolu olan ve bu sayfada da oyun incelemelerinde sıkla paylaştığımız NEOGEO oyunlarını web tarayıcınız üzerinden zahmetsizce oynamanızı sağlayan bir web sitesi. Hemen hemen her türden NEOGEO oyununu içeren Neogeofun, kullanıcılarına harika bir nostalji deneyimi sunuyor.

Tarayıcıdan Emülasyon Keyfi!

Oyunları oynarken save/load seçenekleri de sunan Neogeofun, bizleri asla bitiremediğimiz ve final sahnesini göremediğimiz oyunların dünyasına götürüyor. Atari salonlarında para yetersizliğinden final kısmını göremediğimiz pek çok oyun, bu save/load seçeneği sayesinde yeni bir şans vermeyi hak ediyor.

NeoGeoFUN Teknik Altyapısı Sağlam ve Sorunsuz Bir Site

Oyunların yüklenme performansı ve oynanışı gayet sorunsuz. Bazı diğer emülasyon sitelerinde olduğu gibi dakikalarca beklemenize gerek yok. Yine de kaliteli bir tarayıcı emülasyonu için iyi bir sistem ve ekran kartı sahibi olmanız yerinde olacaktır. Ve tabii ki iyi bir internet bağlantısına.

Eğer atari salonlarına ilişkin hatıralarınız taze ise bu sitede çok vakit geçireceğinizi garanti ederim.

İyi oyunlar…

Neogeofun.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.